Tânărul medic stomatolog Iulian Juncănaru a murit subit în urma unui infarct

De Ginan Abraheam  /  


Medicul stomatolog Juncănaru Iulian a decedat de curând. Conform apropiaților, acesta ar fi avut probleme cu inima. 

El a studiat Medicina, respectiv Stomatologia la Cluj Napoca și Oradea și activa ca profesionist apreciat în domeniu la București, la clinicile DENTAPLUS și în Rețeaua Regina Maria.

Familia prietenii și cunoștințele au scris pe pagina sa de facebook mai multe mesaje de condoleanțe. 

După un priveghi la IML, astăzi va fi dus la casa părintească, pentru a fi înmormântat la Broșteni, Neamț.

Dumnezeu să-l ierte!

 FOTO:


Pentru că suntem cenzurați pe Facebook ne puteți găsi și pe Telegram și GoogleNews

Pentru știri necenzurate
abonează-te acum!

Este gratis și poți anula oricând abonarea.

Top 5 autori
ActiveNewsTV

Dezvăluirile Project Veritas despre Pfizer ignorate de presa neo-anti-vaccinistă și vechio-vaccinistă din România:

Articole pe ActiveNews

Autentifică-te sau înregistrează-te pentru a trimite comentarii.

Comentarii (12)
  • Mihail Murariu-Magureanu 02.12.2022 21:29
    Vreau sa transmit sincere condoleante familiei si celor apropiați! Sunt devastat de această groaznica veste...Un om extrem de activ profesional si care, din cate stiu, făcea si sport în mod regulat...Un foarte bun medic stomatolog specializat în implantologia dentara...Un bun profesionist...Un om deosebit...Sunt aprecieri ale unui colaborator de ani de zile pe radiologie dentară...
    Dumnezeu sa il ierte!
  • Stoian George-Daniel 02.12.2022 22:07
    Ajutati-ma sa inteleg ceva. Era tanar, facea sport in mod regulat, nu avea antecedente medicale legate de probleme cu inima, in aceste conditii. In aceste conditii CUM SE FACE CA NIMENI DINTRE CEI CARE L-AU CUNOSCUT, (COLABORATORII LUI, PRIETENII LUI, FAMILIA LUI) NU IESE PUBLIC SA INTREBE MINISTERUL SANATATII SI PE MINISTRUL SANATATII CUM E POSIBIL SA MOARA DE INFARCT TOT MAI MULTI OAMENI SANATOSI? FAMILIA LUI, DE CE NU IESITI PUBLIC SA SPUNETI DACA ERA SAU NU ERA INJECTAT CU VACCINUL GENOCIDAR DE TIP ARN MESAGER? CUM VA RABDA INIMA SA TACETI CAND ESTE EVIDENT (ERA MEDIC, CEL MAI PROBABIL A FOST CONSTRANS SA SE INJECTEZE PT A MAI PUTEA PROFESA) CE ANUME L-A UCIS PE OMUL DRAG VOUA? CUM PUTETI SA TACETI ?
  • Mircea Dragan ► Stoian George-Daniel 02.12.2022 23:13
    Nu l-a constrans nimeni sa se injecteze. Pur si simplu s-a conformat. Din comoditate.
    Ptr noi neintepatii 2021 a fost un al al restrictiilor si al presiunilor dar ptr o ''oitza'' ca el a fost oarecum normal. Inca un ''ascultator'' s-a mutat dincolo.
  • Mircea Dragan 02.12.2022 23:15
    Mergi si comunica-le personal. Aia nu citesc activenews ci vaccinare punct ro.
  • Constantinescu Valentin-Ionut 03.12.2022 00:04
    condoleante
  • Badass 03.12.2022 00:12
    Nu înțeleg cum ăștia cu bani s au vaccinat pe bune. Chiar nu a avut 300 de euro sa se vaccineze la chiuveta? Da o in ma-sa de treabă. Au murit cu zile.
  • Zeta 03.12.2022 08:09
    Cei care s-au înțepat la chiuvetă au întreținut nebunia. Eu pot să cred că 20-30% s-a speriat de covid și a făcut injecția cu zeamă. Și ar fi stat procentul de 20-30% mult și bine, edificator ptr un popor creștin ortodox. Însă ceilalți 10-20% vaxați la chiuvetă i-au dat ocultei ideea să ne-o bage aproape ca obligativitate. Vaxații la chiuvetă și yesmenii sunt IUDA, mai periculoși decât fanii vaxării. Nu m-aș mira ca ei să fie de fapt trompetele provax.
  • P.M. 03.12.2022 11:41
    Era chiar mai ieftin de 300;eu aveam posibilitatea să l fac cu 200;chestia e că aș fi validat SISTEMUL și aș fi pus o cărămidă pentru vaccinarea obligatorie;așa că am preferat și prefer să suport consecințele unui om liber.

    În plus aș fi pus presiune pe cei care nu își permit sau nu au relațiile necesare pentru a apela la o asemenea eschivă.
    Mai mult de atât, este păcat mare.

    https://danielvla.wordpress.com/2021/12/11/libellus-sau-certificatul-de-jertfa-similar-cu-certificatul-verde-sau-mai-grav/
  • Carbid 03.12.2022 12:33
    Vă înțeleg...dar dacă stați să gandiți mai în profunzime problema, ce soluție era cu adevarat vaccinarea la chiuvetă?? Am contemplat si eu asta la un moment dat, dar apoi am zis NU ! Hristos nu s-a rastignit ca eu sa-l trădez cu chiuveta!
    Am refuzat vaccinarea (m-a luminat Bunul Dumnezeu!) și am suportat consecințele!
    Cernerea continuă, să știți!!! Suntem într-o mică "pauză"!!!
  • P.M. ► Carbid 03.12.2022 17:10
    ,,Vă înțeleg...dar dacă stați să gandiți mai în profunzime problema, ce soluție era cu adevarat vaccinarea la chiuvetă??''

    Dumneata mă întrebi serios sau doar să te afli în treabă?poate ești un troll!?!

    Când lumea era vânată la propriu pentru port de mască, dumneata mă întrebi la ce folos era o vaccinare la chiuvetă?!?
  • Coronoia 03.12.2022 13:55
    Romanisme din-astea cu "vaxinarea la chiuveta" sunt false solutii, mai mult ne infunda in rahat. Elitelor trebuie sa le aratam sfidator degetul din mijloc si sa le transmitem sa-si bage injectiile, lockdown-urile, mastile, clima, trotinetele electrice, creditele sociale, monedele digitale si mancarea din gandaci direct in cur.
    Sa zicem ca la runda 2 de vaxinare ne injectam la chiuveta si obtinem un fals ceferticat de privilegiat valid timp de 6 luni. Apoi? Vine runda 3 de vaxinare si iar trebuie sa ne zbatem sa obtinem ceferticat fals. Apoi vine runda 4, runda 5, infinite runde de vaxinare si poate si din ce in ce mai frecvente, si de fiecare data cu bataie de cap sa obtinem ceferticatul fals ca poate medicul care ultima data ne-a vaxinat la chiuveta acum se teme de "autoritati" si nu mai vrea sa ne ajute.

    Iar mai tarziu dupa ce vin elitele cu celelalte planuri de-ale lor ticnite, ce facem, incercam iarasi sa ne descurcam cumva romaneste? Cum? Ne oprim caloriferul iarna ca sa para ca ne conformam poruncii elitelor de a "salva clima" dar dam foc pe sestache la niste cartoane in sufragerie? Acceptam de ochii lumii sistemul de credite sociale dar injuram pe ascuns puterea cum o faceam pe vremea comnistilor? Ne facem ca bagam gandacul in gura dar il scuipam sub masa cand nu se uita Schwab atent?
    Asta nu e viata.
    Fara negocieri cu dementii. Sa-si faca resetarea ei si cu mamele lor. Daca omenirea in masa se ridica din genunchi si ii infrunta pe inbuibatii astia, nu au ce sa ne faca. Suntem prea multi, trebuie doar sa nu fim oi.

    Eu ca neinjectata nici macar nu am facut in 3 ani sfanta boala covrig de frica careia tremura atatia idioti multiplu "imunizati". Dar daca as fi facut sfanta boala, autoritatile m-ar fi premiat cu un ceferticat de privilegiata timp de 6 luni (ca asa functioneaza in lumea asta cu susul in jos: cica luptam sa combatem epidemia de raceli, dar esti rasplatit daca reusesti sa racesti!).
    As fi folosit certificatul mortilor ma-sii lor cu care m-ar fi premiat ei pentru meritul de a fi o persoana recuperata din raceala? NU! Mi-ar fi fost scarba sa-l folosesc. Ala era un certificat discriminatoriu si o RUSINE. Nu ar fi trebuit sa existe asa ceva! Nu trebuie sa le legitimizam lor cacanariile in schimbul unor "privilegii" temporare. Care nici nu sunt privilegii, ci sunt drepturile noastre firesti cuvenite, sunt viata noastra normala asa cum era in 2019. Nu trebuie sa sar eu X metri in sus la comanda lor si sa fac tumbe ca o maimuta dresata ca sa mi de dea inapoi cu tzaraita drepturile umane confiscate ilegal!

    Vaccinosii ar fi trebuit sa-l boicoteze si ei in masa ceferticatul discriminatoriu dar i-a durut in cur de semenii lor. Pretul egoismului si lasitatii lor sunt acum infarcturile. Puteau sa se alature noua, rezistentei, si le-ar fi fost acum bine, dar ei au preferat sa fie asa. Infarcturi au cautat, infarcturi au gasit.
  • Nick Cohen 03.12.2022 09:30
    Dupa nenumarate cazuri, nu pricep de ce sunt unii surprinsi , socati s-au devastati ? Tot n-au priceput vaccinul le-a fost injectat ca sa-i omoare ? Am prieteni care deja au facut planuri cine sa aiba grija de copii unor membri ai familiei care s-au vaccinat . Deja si-au pus serios problema , ca aia vor muri si ca cinva va trebui sa adopte copii lor si sa-i creasca , deja ai inceput sa faca acte in scopul asta . Oamenii sun constienti . Nu sunt nici socati , nici devastati , toti se asteapta ca aia vaccinati sa moara.
  1. VICTORIA LUI NOVAK - Reprezentantul psihopaților și un tenisolog local au asistat la propria lor execuție. Av. Florentin Țuca: Nole-Stefanos, 6-3, 7-6, 7-6; Djokovic-Gates, 6-0, 6-0, 6-0

  2. CTP s-a ramolit: a uitat să înfiereze antivacciniștii care îl iubesc pe Novak Djokovic. Luminița Arhire: TENISUL ȘI INVECTIVUL/ ÎNTĂREȘTE NARATIVUL! (ZICĂTOARE)

  3. Av. Gheorghe Piperea: Începutul sfârșitului pentru regimul Zelensky

  4. Și a fost 28 ianuarie 1990. Și apoi 29... Zile negre din Istoria României foto-povestite de Dinu Lazar. FOTOGRAFII și VIDEO

  5. Șantaj la Casa Albă: Joe Biden – Slugă la doi stăpâni. De ce să ucizi Găina cu Ouă de Aur?

  6. Raport: Armata britanică a urmărit și monitorizat persoanele sceptice cu privire la lockdown-uri. Jurnaliști și politicieni care au chestionat măsurile pandemice au fost puși sub supravegherea unei unități speciale de Război Informațional

  7. Dezvăluire explozivă: între 2020 și 2021, Big Pharma a cheltuit peste 30 de milioane de euro pentru a „cumpăra” Uniunea Europeană. Șeful PFIZER, Albert Bourla, și șefa Comisiei Europene, Ursula von der Leyen, în prim-planul unui Raport zguduitor

  8. Dr. Robert Malone: Pfizer s-a dat de gol – Comunicatul prin care Compania Farma se îngroapă singură – Am MODIFICAT virusul COVID-19

  9. NEVACCINATUL IA TOT! Novax Djokovic intră în istorie cu victoria sa triumfală de la Australian Open, după ce anul trecut a fost discriminat brutal de Dictatura Covidistă. Cu noi este Dumnezeu!

  10. Dr. Răzvan Constantinescu: INCHIZIȚIA ȘI ERETICUL

  1. Marius Mioc: Pe mîinile nevaccinaților e sângele vaccinaților!

  2. Alexandra Șinc, deces subit la 49 de ani: Am fost hotărâtă să mă vaccinez imediat ce se poate. VIDEO

  3. Ovidiu Doka, ziarist din Carei care ridiculiza nevaccinații: În 3 ani mor, mi-am asumat! A murit subit de infarct la 40 de ani. Marius Mioc: A greșit. Au trecut 2

  4. DAVOS - CASA DE NEBUNI A LUMII. Șeful Siemens: Dacă nu o să mai mâncați carne în 11 ani compensați un zbor până în Thailanda. Eu am început. FILMAREA și ILUSTRAȚIA ZILEI