

Cora Muntean, redactor șef la Cristoiu Blog, și îndrăgită colaboratoare ActiveNews, ne oferă porția de râsu'-plânsu' de seară:
„Pas cu pas. Azi cu Sorinel Puștiu, mâine îi ghicesc cumetrele lui Băsescu.
Când vor să te discrediteze, serviciile se uită în altă parte. De fapt, ce mi-e Sorinel, ce mi-e Florinel.
Sursa foto: Pagina lui Sorinel Puștiu, unde veți găsi comentarii delicioase.”
Ce zice Sorinel „Puștiu” (sau Pustiu?) pe pagina lui (STRICT AUTENTIC - Noi am bănuit că poza e de „FAKE NEWS”!):
„La ziua tatului meu, ii ceream parerea lui Mr. President Klaus Iohannis despre noua melodie ‘’ Daca simtea-ti ca sunt fraier, m-ati fii aruncat in aer ‘’ iar el mi-a raspuns cu un zambet … voi ce spune-ti de ideea melodiei ???”
DOCUMENT PENTRU ISTORIA ADMINISTRAȚIEI PREZIDENȚIALE A ROMÂNIEI:
Autentifică-te sau înregistrează-te pentru a trimite comentarii.
Am ajuns la un nivel atat de "inalt" incat agramatii cu valoare indoielnica ajung "personalitati" cu "followers".... Nu-mi vine sa cred ca exista inca vreo 200K de cretnini care il vad pe asta ca model!!!!
Ar trebui legalizata vaccinarea fortata a babuinilor din poza !!!