Tânărul medic stomatolog Iulian Juncănaru a murit subit în urma unui infarct

De Ginan Abraheam  /  

ActiveNews se confruntă cu cenzura pe rețele sociale și pe internet. Intrați direct pe site pentru a ne citi și abonați-vă la buletinul nostru gratuit. Dacă doriți să ne sprijiniți, orice DONAȚIE este binevenită. Doamne, ajută!


Medicul stomatolog Juncănaru Iulian a decedat de curând. Conform apropiaților, acesta ar fi avut probleme cu inima. 

El a studiat Medicina, respectiv Stomatologia la Cluj Napoca și Oradea și activa ca profesionist apreciat în domeniu la București, la clinicile DENTAPLUS și în Rețeaua Regina Maria.

Familia prietenii și cunoștințele au scris pe pagina sa de facebook mai multe mesaje de condoleanțe. 

După un priveghi la IML, astăzi va fi dus la casa părintească, pentru a fi înmormântat la Broșteni, Neamț.

Dumnezeu să-l ierte!

 FOTO:


Donează pentru ActiveNews!

ActiveNews nu a primit niciodată altă publicitate decât cea automată, de tip Google, din care o îndepărtăm pe cea imorală. Aceasta însă nu ne asigură toate costurile.

Ziarele incomode sunt sabotate de Sistem. Presa din România primeste publicitate (adică BANI) doar în măsura în care este parte a Sistemului sau/și a Rețelei Soros. Sau dacă se supune, TACE sau MINTE.

ActiveNews NU vrea să se supună. ActiveNews NU vrea să tacă. ActiveNews NU vrea să mintă. ActiveNews VREA să rămână exclusiv în slujba Adevărului și a cititorilor.

De aceea, are nevoie de cititorii săi pentru a supraviețui așa cum este acum. Dacă și tu crezi în ceea ce credem noi, te rugăm să ne sprijini să luptăm în continuare pentru Adevăr, pentru România!
Sau direct în conturile Media Root de la Banca Transilvania:
RO02BTRLRONCRT0563030301 (lei)
RO49BTRLEURCRT0563030301 (euro)

Pentru că suntem cenzurați pe Facebook
ne puteți găsi și pe Telegram și GoogleNews


Pentru știri necenzurate
abonează-te acum!

Este gratis și poți anula oricând abonarea.

ActiveNews România. Caută pagina noastră și pe Telegram.
Uniunea Ziariștilor Profesioniști din România
Top 5 autori
VideoNews

Părintele Arsenie Papacioc alături de IPS Teodosie, în 2004: Eu am militat pentru Mitropolia Tomisului!

Cine plătește pentru milioanele de decese provocate de vaccinurile Covid?

Prof. Constantin Barbu la ActiveNews și Starea de Libertate: Mitropolia Tomisului - Războiul și pacea documentelor

VIDEO: Marea Resetare contra BOR. Cum lovește România, Ortodoxia și păstorii ei, cu Ținta Teodosie. Emisiunea ActiveNews - Starea de Libertate cu Adrian Pătrușcă, Victor Roncea și Pompiliu Diplan:

Autentifică-te sau înregistrează-te pentru a trimite comentarii.

Comentarii (10)
  • Mihail Murariu-Magureanu 02.12.2022 21:29
    Vreau sa transmit sincere condoleante familiei si celor apropiați! Sunt devastat de această groaznica veste...Un om extrem de activ profesional si care, din cate stiu, făcea si sport în mod regulat...Un foarte bun medic stomatolog specializat în implantologia dentara...Un bun profesionist...Un om deosebit...Sunt aprecieri ale unui colaborator de ani de zile pe radiologie dentară...
    Dumnezeu sa il ierte!
  • Stoian George-Daniel 02.12.2022 22:07
    Ajutati-ma sa inteleg ceva. Era tanar, facea sport in mod regulat, nu avea antecedente medicale legate de probleme cu inima, in aceste conditii. In aceste conditii CUM SE FACE CA NIMENI DINTRE CEI CARE L-AU CUNOSCUT, (COLABORATORII LUI, PRIETENII LUI, FAMILIA LUI) NU IESE PUBLIC SA INTREBE MINISTERUL SANATATII SI PE MINISTRUL SANATATII CUM E POSIBIL SA MOARA DE INFARCT TOT MAI MULTI OAMENI SANATOSI? FAMILIA LUI, DE CE NU IESITI PUBLIC SA SPUNETI DACA ERA SAU NU ERA INJECTAT CU VACCINUL GENOCIDAR DE TIP ARN MESAGER? CUM VA RABDA INIMA SA TACETI CAND ESTE EVIDENT (ERA MEDIC, CEL MAI PROBABIL A FOST CONSTRANS SA SE INJECTEZE PT A MAI PUTEA PROFESA) CE ANUME L-A UCIS PE OMUL DRAG VOUA? CUM PUTETI SA TACETI ?
  • Mircea Dragan ► Stoian George-Daniel 02.12.2022 23:13
    Nu l-a constrans nimeni sa se injecteze. Pur si simplu s-a conformat. Din comoditate.
    Ptr noi neintepatii 2021 a fost un al al restrictiilor si al presiunilor dar ptr o ''oitza'' ca el a fost oarecum normal. Inca un ''ascultator'' s-a mutat dincolo.
  • Mircea Dragan 02.12.2022 23:15
    Mergi si comunica-le personal. Aia nu citesc activenews ci vaccinare punct ro.
  • Constantinescu Valentin-Ionut 03.12.2022 00:04
    condoleante
  • Badass 03.12.2022 00:12
    Nu înțeleg cum ăștia cu bani s au vaccinat pe bune. Chiar nu a avut 300 de euro sa se vaccineze la chiuveta? Da o in ma-sa de treabă. Au murit cu zile.
  • Zeta 03.12.2022 08:09
    Cei care s-au înțepat la chiuvetă au întreținut nebunia. Eu pot să cred că 20-30% s-a speriat de covid și a făcut injecția cu zeamă. Și ar fi stat procentul de 20-30% mult și bine, edificator ptr un popor creștin ortodox. Însă ceilalți 10-20% vaxați la chiuvetă i-au dat ocultei ideea să ne-o bage aproape ca obligativitate. Vaxații la chiuvetă și yesmenii sunt IUDA, mai periculoși decât fanii vaxării. Nu m-aș mira ca ei să fie de fapt trompetele provax.
  • Carbid 03.12.2022 12:33
    Vă înțeleg...dar dacă stați să gandiți mai în profunzime problema, ce soluție era cu adevarat vaccinarea la chiuvetă?? Am contemplat si eu asta la un moment dat, dar apoi am zis NU ! Hristos nu s-a rastignit ca eu sa-l trădez cu chiuveta!
    Am refuzat vaccinarea (m-a luminat Bunul Dumnezeu!) și am suportat consecințele!
    Cernerea continuă, să știți!!! Suntem într-o mică "pauză"!!!
  • Coronoia 03.12.2022 13:55
    Romanisme din-astea cu "vaxinarea la chiuveta" sunt false solutii, mai mult ne infunda in rahat. Elitelor trebuie sa le aratam sfidator degetul din mijloc si sa le transmitem sa-si bage injectiile, lockdown-urile, mastile, clima, trotinetele electrice, creditele sociale, monedele digitale si mancarea din gandaci direct in cur.
    Sa zicem ca la runda 2 de vaxinare ne injectam la chiuveta si obtinem un fals ceferticat de privilegiat valid timp de 6 luni. Apoi? Vine runda 3 de vaxinare si iar trebuie sa ne zbatem sa obtinem ceferticat fals. Apoi vine runda 4, runda 5, infinite runde de vaxinare si poate si din ce in ce mai frecvente, si de fiecare data cu bataie de cap sa obtinem ceferticatul fals ca poate medicul care ultima data ne-a vaxinat la chiuveta acum se teme de "autoritati" si nu mai vrea sa ne ajute.

    Iar mai tarziu dupa ce vin elitele cu celelalte planuri de-ale lor ticnite, ce facem, incercam iarasi sa ne descurcam cumva romaneste? Cum? Ne oprim caloriferul iarna ca sa para ca ne conformam poruncii elitelor de a "salva clima" dar dam foc pe sestache la niste cartoane in sufragerie? Acceptam de ochii lumii sistemul de credite sociale dar injuram pe ascuns puterea cum o faceam pe vremea comnistilor? Ne facem ca bagam gandacul in gura dar il scuipam sub masa cand nu se uita Schwab atent?
    Asta nu e viata.
    Fara negocieri cu dementii. Sa-si faca resetarea ei si cu mamele lor. Daca omenirea in masa se ridica din genunchi si ii infrunta pe inbuibatii astia, nu au ce sa ne faca. Suntem prea multi, trebuie doar sa nu fim oi.

    Eu ca neinjectata nici macar nu am facut in 3 ani sfanta boala covrig de frica careia tremura atatia idioti multiplu "imunizati". Dar daca as fi facut sfanta boala, autoritatile m-ar fi premiat cu un ceferticat de privilegiata timp de 6 luni (ca asa functioneaza in lumea asta cu susul in jos: cica luptam sa combatem epidemia de raceli, dar esti rasplatit daca reusesti sa racesti!).
    As fi folosit certificatul mortilor ma-sii lor cu care m-ar fi premiat ei pentru meritul de a fi o persoana recuperata din raceala? NU! Mi-ar fi fost scarba sa-l folosesc. Ala era un certificat discriminatoriu si o RUSINE. Nu ar fi trebuit sa existe asa ceva! Nu trebuie sa le legitimizam lor cacanariile in schimbul unor "privilegii" temporare. Care nici nu sunt privilegii, ci sunt drepturile noastre firesti cuvenite, sunt viata noastra normala asa cum era in 2019. Nu trebuie sa sar eu X metri in sus la comanda lor si sa fac tumbe ca o maimuta dresata ca sa mi de dea inapoi cu tzaraita drepturile umane confiscate ilegal!

    Vaccinosii ar fi trebuit sa-l boicoteze si ei in masa ceferticatul discriminatoriu dar i-a durut in cur de semenii lor. Pretul egoismului si lasitatii lor sunt acum infarcturile. Puteau sa se alature noua, rezistentei, si le-ar fi fost acum bine, dar ei au preferat sa fie asa. Infarcturi au cautat, infarcturi au gasit.
  • Nick Cohen 03.12.2022 09:30
    Dupa nenumarate cazuri, nu pricep de ce sunt unii surprinsi , socati s-au devastati ? Tot n-au priceput vaccinul le-a fost injectat ca sa-i omoare ? Am prieteni care deja au facut planuri cine sa aiba grija de copii unor membri ai familiei care s-au vaccinat . Deja si-au pus serios problema , ca aia vor muri si ca cinva va trebui sa adopte copii lor si sa-i creasca , deja ai inceput sa faca acte in scopul asta . Oamenii sun constienti . Nu sunt nici socati , nici devastati , toti se asteapta ca aia vaccinati sa moara.
  1. ”Noaptea, ca hoții!” Primăria Municipiului Iași a instalat o ”Hidră” jignitoare în fața Grupului Statuar al Voievozilor. ACTUALIZARE: Curatoare ”operei” este Ioana Ciocan, cea cu blasfemia de la ART SAFARI - FOTO/VIDEO

  2. Scrisoarea lui Dan Puric către conducătorii României de azi

  3. Șoc și groază pe culoarele puterii globaliste: Dan Puric președinte!

  4. Pericolul Iohannis: Tornada Ucraineană amenință să înghită România

  5. Omenirea a fost deja infectată cu nanotehnologie de supraveghere de ultimă oră? Dr. Ana-Maria Mihalcea: Vaccinații Covid emit o strălucire fluorescentă, vizibilă sub o lumină UV - Luciferaza și fenomenul Ochiul lui Horus - VIDEO

  6. Breaking News: CANDIDEAZĂ LA PREȘEDINȚIA ROMÂNIEI! Dan Puric - Gladiatorul Președinte - ridică mănușa și intră în cușca cu lei de la Antena 3, azi, la orele 21.45. Va candida sau nu va candida? - aceasta este marea întrebare. VIDEO ÎN DIRECT

  7. Franța: Opoziția față de “vaccinurile” ARNm, infracțiune care ar putea fi pedepsită cu până la 3 ani închisoare și 45.000 de euro amendă - Fascism medical în ascensiune

  8. Jacob Rothschild, descendent al familiei de bancheri Rothschild, a murit la vârsta de 87 de ani – asocierea acestuia cu sataniști? - FOTO

  9. Președintele Consiliului Județean Vrancea, Cătălin Toma, a murit la doar 46 de ani. "Vaccinarea reprezintă încă un pas spre revenirea la normalitate"

  10. Instanța și ActiveNews spulberă MAE în scandalul Canalului Bâstroe declanșat exact acum un an. Tribunalul București obligă Ministerul Afacerilor Externe să ne spună cine a semnat pentru Afacerea Bâstroe. Adică CINE A TRĂDAT - DOCUMENT

Ultima oră

11:35

Pauză de șase săptămâni în războiul din Gaza. Biden a făcut anunțul

11:17

Ion Cristoiu: Piedone - otrava lui Marcel Ciolacu pentru Gabriela Firea

10:27

Doliu în lumea televiziunii! A murit cunoscutul jurnalist Horia Enesel

09:58

Un fotbalist din Sibiu a murit la doar 40 de ani, după un cancer diagnosticat vara trecută