Oameni buni, traim in apogeul societatii capitaliste,ultima faza a exploatarii omului de catre om si dupa cum vedeti,banul este cel care dicteaza si perpetueaza de citeva sute de ani inegalitati si discrepante care fac o diferenta in modul in care 90% din populatiectraieste aproape intreaga viata in cvasisaracie si dependenta decprograme sociale, etc, etc.
Asa si cu Simo a noastra, pe care cum ai vorbio caci iubeste banul etc este Simona noastra, mindria unui popor si consider ca trebuie sa lasam Cesarului ce este al sau! Banul, ochiul Satanei, marul discordiei si numitorul comun al tuturor lipsurilor!
Desigur ca nu este drept sa primesti asemenea sume, la un turneu numai cit altii fac poate in 2- 3ani de munca! Si Simona plateste o groaza de taxe sa nu credeti ca nu! DecSimona trebuie sa ne bucuram si sa nuvne pese decit de performanta care, secpare, din cauza greselii cu vaccinarea,dacacacfostcpe bune,deja sau vazut problemele!
Sa ii dorim sa apuce sa mai joace citiva ani buni si sa ne mai descreteasca fruntile!
Ea a fost si va fi o constanta inspiratie pt ointreaga generatie de fete si baieti in tenisul romanesc, sa speram ca va deschide academie si ii va ajuta in special pe cei nevoiasi sa faca performanta, de ce sa nu credem si speram ca este si va realiza acest vis! Ce este mai minunat sa pui sufletul la un astfel de vis ?
In rest, oameni buni, nu va vaccinati dar fortificativa sistemul imunitar si protejati cu dragoste si emphatie umana rudele mai in virsta, pe cei bolnavi si cu comobirditati care pot aduce intradevar moartea,caci bacteria Covid, este ca si vaccinul din primul razboi mondial, conceput ca un adevarat bumerang biologic impotriva sistemului nostru imunitar, iar creatorii sint criminali fara nici o urma de Dumnezeu si teroarea pe care au instaurat o a paralizat mentalul omenirii care nu mai este in stare sa gindeasca, sa se apere prin logica si imunitate de turma!
Necazul care nea lovit, fiind atit de perfect planuita, nu poate fi oprit decit de oameni si numaivoameni, prin unirea maselorcsi revolte populare cu inlaturarea puterii polituce, cumparate de Satanisti si de toti pe care ii cunoastem ca au un rol primordial in aceasta ucidere in masa! In primul rind doctorii trebuie sa explice ce contine vaccinul,ce riscuri pot fi si care este avantajul vaxului! Cum poate fi bun cind si cu 3 vaccinuri mor oamenii pe rupte pt ca sistemul imunitar a fost alterat prin acceptarea serului criminal! Etc, etc!
Nu vreau sa par ca bat cimpii, azi am iesit din spital cu un covid care ma tintuit 10 zile si numai prima zi am avut peste37, usoara tuse si durere de cap si piept!
Incepind de a doua zi nu am mai tusit, nu am mai avut temperatura si 3-4 zile am primit oxigen prin doua orificii in nas si antibiotice prin venele de la miini!
Plaminii au fost crecti, am avut doua scanere si zilnic miau controlat respiratia, de 4-5 ori/ zi!
In top, am diabet tip2 si neuropathie la ambele talpi,plus o mica tensiune tinuta de doi ani sub control ca si diabetul
Doctorita ma intrebat daca sint vaccinat. Iam raspuns ca nu am nici o intentie si cred in puterea ADN ULUI primit de la Dumnezeu!
Ar trebui sa va faceti ,ati fi mai ferit, etc.
In tot acest timp la spital, sotia singura axasa cu Covid caxsi mine dar cu un tratament adus de feciorul meu de la care am luat cu totii Covid, un tratament pe baza de vitamine,B3,D3, Qoercitina,Vit C, Zinc, Crome. Si sotia are un stent de 6 ani si in tot acest interval a avut atac de panica aseara, asta axfost si motivul ca mi am cerut externarea intrucit eacera singura in carantina si teama pt ea ma presat sa cer externarea!
Va rog sa imi iertati intruziunea in timpul si viata dumneavoastra, consider insa ca trebuie spuse lucrurilor pe nume cu discernamint, astfel lumea nu va mai fi infricosata, tot trebuie sa murim de ceva!
Apropo de sistemul imunitar, zilnic, 5 pina la 10 km de mers pe jos, inot si soare!
Vara este scurta in Canada, doar 2 luni si zboara!
Va doresc tot binele din lume! Cred cu tarie ca trebuie sa invatam cu totii sa regasim puterea de a iubi, de a ierta, de a incerca in permanenta sa ne aducem o contributie cit mai pozitiva si plina de dragoste pt aproape!
Cu deosebita stima si cu dragoste si recunostinta pt Simona!
Autentifică-te sau înregistrează-te pentru a trimite comentarii.
https://www.national.ro/social/presedintele-iohannis-ne-ameninta-cu-vaccinarea-fortata-728583.html#comment-117767
Asa si cu Simo a noastra, pe care cum ai vorbio caci iubeste banul etc este Simona noastra, mindria unui popor si consider ca trebuie sa lasam Cesarului ce este al sau! Banul, ochiul Satanei, marul discordiei si numitorul comun al tuturor lipsurilor!
Desigur ca nu este drept sa primesti asemenea sume, la un turneu numai cit altii fac poate in 2- 3ani de munca! Si Simona plateste o groaza de taxe sa nu credeti ca nu! DecSimona trebuie sa ne bucuram si sa nuvne pese decit de performanta care, secpare, din cauza greselii cu vaccinarea,dacacacfostcpe bune,deja sau vazut problemele!
Sa ii dorim sa apuce sa mai joace citiva ani buni si sa ne mai descreteasca fruntile!
Ea a fost si va fi o constanta inspiratie pt ointreaga generatie de fete si baieti in tenisul romanesc, sa speram ca va deschide academie si ii va ajuta in special pe cei nevoiasi sa faca performanta, de ce sa nu credem si speram ca este si va realiza acest vis! Ce este mai minunat sa pui sufletul la un astfel de vis ?
In rest, oameni buni, nu va vaccinati dar fortificativa sistemul imunitar si protejati cu dragoste si emphatie umana rudele mai in virsta, pe cei bolnavi si cu comobirditati care pot aduce intradevar moartea,caci bacteria Covid, este ca si vaccinul din primul razboi mondial, conceput ca un adevarat bumerang biologic impotriva sistemului nostru imunitar, iar creatorii sint criminali fara nici o urma de Dumnezeu si teroarea pe care au instaurat o a paralizat mentalul omenirii care nu mai este in stare sa gindeasca, sa se apere prin logica si imunitate de turma!
Necazul care nea lovit, fiind atit de perfect planuita, nu poate fi oprit decit de oameni si numaivoameni, prin unirea maselorcsi revolte populare cu inlaturarea puterii polituce, cumparate de Satanisti si de toti pe care ii cunoastem ca au un rol primordial in aceasta ucidere in masa! In primul rind doctorii trebuie sa explice ce contine vaccinul,ce riscuri pot fi si care este avantajul vaxului! Cum poate fi bun cind si cu 3 vaccinuri mor oamenii pe rupte pt ca sistemul imunitar a fost alterat prin acceptarea serului criminal! Etc, etc!
Nu vreau sa par ca bat cimpii, azi am iesit din spital cu un covid care ma tintuit 10 zile si numai prima zi am avut peste37, usoara tuse si durere de cap si piept!
Incepind de a doua zi nu am mai tusit, nu am mai avut temperatura si 3-4 zile am primit oxigen prin doua orificii in nas si antibiotice prin venele de la miini!
Plaminii au fost crecti, am avut doua scanere si zilnic miau controlat respiratia, de 4-5 ori/ zi!
In top, am diabet tip2 si neuropathie la ambele talpi,plus o mica tensiune tinuta de doi ani sub control ca si diabetul
Doctorita ma intrebat daca sint vaccinat. Iam raspuns ca nu am nici o intentie si cred in puterea ADN ULUI primit de la Dumnezeu!
Ar trebui sa va faceti ,ati fi mai ferit, etc.
In tot acest timp la spital, sotia singura axasa cu Covid caxsi mine dar cu un tratament adus de feciorul meu de la care am luat cu totii Covid, un tratament pe baza de vitamine,B3,D3, Qoercitina,Vit C, Zinc, Crome. Si sotia are un stent de 6 ani si in tot acest interval a avut atac de panica aseara, asta axfost si motivul ca mi am cerut externarea intrucit eacera singura in carantina si teama pt ea ma presat sa cer externarea!
Va rog sa imi iertati intruziunea in timpul si viata dumneavoastra, consider insa ca trebuie spuse lucrurilor pe nume cu discernamint, astfel lumea nu va mai fi infricosata, tot trebuie sa murim de ceva!
Apropo de sistemul imunitar, zilnic, 5 pina la 10 km de mers pe jos, inot si soare!
Vara este scurta in Canada, doar 2 luni si zboara!
Va doresc tot binele din lume! Cred cu tarie ca trebuie sa invatam cu totii sa regasim puterea de a iubi, de a ierta, de a incerca in permanenta sa ne aducem o contributie cit mai pozitiva si plina de dragoste pt aproape!
Cu deosebita stima si cu dragoste si recunostinta pt Simona!