ActiveNews se confruntă cu cenzura pe rețele sociale și pe internet. Intrați direct pe site pentru a ne citi și abonați-vă la buletinul nostru gratuit. Dacă doriți să ne sprijiniți, orice DONAȚIE este binevenită. Doamne, ajută!
Judecătoarea Adriana Stoicescu a transmis primul mesaj după ce Dominic Fritz a fost reales ca primar al Timișoarei. Magistratul a criticat deseori evenimente dedicate LGBT, susținute de Fritz.
În campania electorală, membrii comunității LGBT au declarat că îl susțin pe Fritz pentru încă un mandat, pentru că acesta le-a aprobat să organizeze „parada gay” în oraș și le-a acordat și fonduri, prin intermediul Centrului de proiecte din subordinea Primăriei, pentru diverse acțiuni de promovare LGBT.
„Bună dimineața din Gayșoara!
Să avem o săptămână plină de curcubeu si lupte cu "dujmani” imaginari!
Cine pleacă ultimul să stingă lumina ca să salveze planeta și să dezlege bichonu’…..”, a scris Adriana Stoicescu pe Facebook.
ActiveNews nu a primit niciodată altă publicitate decât cea automată, de tip Google, din care o îndepărtăm pe cea imorală. Aceasta însă nu ne asigură toate costurile.
Ziarele incomode sunt sabotate de Sistem. Presa din România primeste publicitate (adică BANI) doar în măsura în care este parte a Sistemului sau/și a Rețelei Soros. Sau dacă se supune, TACE sau MINTE.
ActiveNews NU vrea să se supună. ActiveNews NU vrea să tacă. ActiveNews NU vrea să mintă. ActiveNews VREA să rămână exclusiv în slujba Adevărului și a cititorilor.
De aceea, are nevoie de cititorii săi pentru a supraviețui așa cum este acum. Dacă și tu crezi în ceea ce credem noi, te rugăm să ne sprijini să luptăm în continuare pentru Adevăr, pentru România!
Sau direct în conturile Media Root de la Banca Transilvania:
RO02BTRLRONCRT0563030301 (lei)
RO49BTRLEURCRT0563030301 (euro)
Doamna aceasta dacă vine de la Curtea de Apel Tm,e obiect de discuție în cadrul dosarelor Cîrpaci!Nu sunt în măsură,dar e obiect de discuție cu ce și cum sa întâmplat în Tm!Doamna știe multe,având în vedere în ce,cercuri sa învârtit ca OZN-ul!
Autentifică-te sau înregistrează-te pentru a trimite comentarii.