Vaccinarea anti-rujeolă? Ați citit prospectul?

De Alis Popa  /  

ActiveNews se confruntă cu cenzura pe rețele sociale și pe internet. Intrați direct pe site pentru a ne citi și abonați-vă la buletinul nostru gratuit. Dacă doriți să ne sprijiniți, orice DONAȚIE este binevenită. Doamne, ajută!


Ce și-a zis ei: dacă n-a vrutără ser magic la copii, lasă că le servim altu', mai bun.
 
Cei care credeți că e okiei să băgați direct în sânge o chestie despre care nu știți absolut nimic, luați de citiți pro spectrul.

Nu fiți comozi, nu vă limitați doar să-l întrebați pe nenea doftorul, fiindcă ăla de-aia e plătit, să nu existe „probleme”.
 
Luați de citiți cu atenție TOATE ingredientele și în ce mediu de cultură au fost produse.
 
Căutați pe net TOATE abrevierile, și mai ales citiți TOATE efectele „speciale”.
 
Atât.
 
Resurse: https://ec.europa.eu/health/documents/community-register/2011/20110615105096/anx_105096_ro.pdf

https://www.ema.europa.eu/en/documents/product-information/m-m-rvaxpro-epar-product-information_en.pdf
 
Citiți și Avertisment, în contextul declarării "epidemiei de rujeolă” la nivel național: Noile vaccinuri pentru copii ”arată exact ca arma biologică C19”
Donează pentru ActiveNews!

ActiveNews nu a primit niciodată altă publicitate decât cea automată, de tip Google, din care o îndepărtăm pe cea imorală. Aceasta însă nu ne asigură toate costurile.

Ziarele incomode sunt sabotate de Sistem. Presa din România primeste publicitate (adică BANI) doar în măsura în care este parte a Sistemului sau/și a Rețelei Soros. Sau dacă se supune, TACE sau MINTE.

ActiveNews NU vrea să se supună. ActiveNews NU vrea să tacă. ActiveNews NU vrea să mintă. ActiveNews VREA să rămână exclusiv în slujba Adevărului și a cititorilor.

De aceea, are nevoie de cititorii săi pentru a supraviețui așa cum este acum. Dacă și tu crezi în ceea ce credem noi, te rugăm să ne sprijini să luptăm în continuare pentru Adevăr, pentru România!
Sau direct în conturile Media Root de la Banca Transilvania:
RO02BTRLRONCRT0563030301 (lei)
RO49BTRLEURCRT0563030301 (euro)

Pentru că suntem cenzurați pe Facebook
ne puteți găsi și pe Telegram și GoogleNews


Pentru știri necenzurate
abonează-te acum!

Este gratis și poți anula oricând abonarea.

ActiveNews România. Caută pagina noastră și pe Telegram.
Top 5 autori
VideoNews

Filmarea Zilei - Călin Georgescu: Nu o să tac!

Sfânta pustnică Elisabeta cu cerbul ei:

Autentifică-te sau înregistrează-te pentru a trimite comentarii.

Comentarii (2)
  • Elina 07.12.2023 13:20
    De dimineata, am facut un tur al stirilor. Fatucile cititoare de promptere dadeau din cap dezaprobator in timp de ne comunicau, grave, ca nu suntem suficient de intepati anti-rujeolic. Toate primisera acelasi memo, tinta 95%, ca asa e civilizat, iar noi, coada europei, valeu, valeu, abia 68%, sa ne fie rusine... am mai vazut filme d'astea
  • LauraElla 08.12.2023 14:50
    Nu va mai intepati!daca dupa tot de ce ati trait inca mai credeti ca autoritatiile va vor binele, va meritati soarta!
    Cititi Vaccinarea eroarea secolului,dar aveti rabdare sa o si intelgeti!Aveti incredere in Dumnezeu ca ne a daruit un miracol,corpul nostru cu o imunitate pe care ucigasii au incercat sa o inlature prin toate modalitatiile:mancare,vaccinuri,chemitrail etc
Ultima oră

18:48

LEGIONARISM LEJER, DE VARĂ

17:30

Minunata poveste a celei de-a treia mâini din Icoana Maicii Domnului (12 iulie)

16:55

Dezvăluiri inedite despre tatăl lui Xi Jinping și devotamentul absolut al celor doi pentru Partidul Comunist Chinez: „Trebuie să ucizi suficient”

14:25

Donald Trump, decoratorul șef al Casei Albe: „Eu le-am ales pe toate, sunt perfecționist” - Unde vrea să pună foițe de aur

13:21

Stegarul Dac Cezar Avrămuță: Deținut politic - Om liber

12:07

Mușamalizarea dosarului Epstein a declanșat războiul în MAGA

11:30

Chipul Maicii Domnului și cel al Pruncului așa cum au fost, pictate de îngeri. Cinstirea Icoanei făcătoare de minuni a Maicii Domnului Prodromița de la Schitul Prodromu din Sfantul Munte Athos - 12 iulie

11:10

Sfânta Veronica – a șters o față însângerată și a găsit Învierea (12 iulie)

11:00

12 iulie: Sfântul Cuvios Paisie Aghioritul, plecat la Domnul în 1994 și canonizat în 2015

00:00

Violul care nu a fost, atacul Context și tăinuitoarea adevăratului ucigaș al lui Teo Peter: fosta angajată a ambasadei SUA Mihaela Armășelu, vector al Rețelei Minciunilor și Cenzurii USAID din România

23:30

”Vocea mea nu se predă, chiar de-n beznă urlă legi...” - Eliana Popa

22:30

CU MÂINILE SUS

21:20

11 iulie 1917: Începe bătălia ofensivă de la Mărăști, în care Armata Română condusă de generalul Alexandru Averescu, obține o victorie ca la carte asupra trupelor germano-austro-ungare

20:35

Partidul Comunist Chinez trimite turiști să fotografieze baze militare în Grecia - Avioanele Rafale, ținta unei campanii de denigrare a Beijingului

19:45

Strâmtoarea Ormuz, element-cheie în conflictul Iran-Israel: De ce este atât de importantă pentru transportul maritim mondial?