Dr. Robert Malone: Motivul implementării cenzurii și tehnologiei psihologice asupra populației. Ce urmărește ”Marea Narațiune” a lui Klaus Schwab pe plan mondial - VIDEO TRADUS de la Summitul Covid 5
ActiveNews se confruntă cu cenzura pe rețele sociale și pe internet. Intrați direct pe site pentru a ne citi și abonați-vă la buletinul nostru gratuit. Dacă doriți să ne sprijiniți, orice DONAȚIE este binevenită. Doamne, ajută!
Dr. Robert Malone afirmă că, în prezent, „GUVERNELE LUMII DESFASOARA UN RAZBOI PSIHOLOGIC IMPOTRIVA PROPRIILOR
POPULAȚII, folosind manipularea cognitivă, propaganda media, cenzura,
prin intermediul tehnologiei BIG TECH, cu scopul anihilarii autonomiei și suveranității individuale și naționale” - VIDEO MAI SUS.
Donează pentru ActiveNews!
ActiveNews nu a primit niciodată altă publicitate decât cea automată, de tip Google, din care o îndepărtăm pe cea imorală. Aceasta însă nu ne asigură toate costurile.
Ziarele incomode sunt sabotate de Sistem. Presa din România primeste publicitate (adică BANI) doar în măsura în care este parte a Sistemului sau/și a Rețelei Soros. Sau dacă se supune, TACE sau MINTE.
ActiveNews NU vrea să se supună. ActiveNews NU vrea să tacă. ActiveNews NU vrea să mintă. ActiveNews VREA să rămână exclusiv în slujba Adevărului și a cititorilor.
De aceea, are nevoie de cititorii săi pentru a supraviețui așa cum este acum. Dacă și tu crezi în ceea ce credem noi, te rugăm să ne sprijini să luptăm în continuare pentru Adevăr, pentru România!
Sau direct în conturile Media Root de la Banca Transilvania:
RO02BTRLRONCRT0563030301 (lei)
RO49BTRLEURCRT0563030301 (euro)
Motivul este evident, pastrarea status quo-ului impus cu forta de catre sarsaila, de catre parazitii umanitatii si de catre slugile/carcasele aferente, cu orice pret, inclusiv cu distrugerea Creatiei si a vietii...
Desi asistam "neputiinciosi" la o vrie draceasca, la o traumatizare salbatica, generalizata, a umanitatii, comportament specific "evului intunecat", ceva ce ar fi fost inimaginabil candva, fenomenul de disociere psihica a devenit norma, fiind prezent peste tot; refuzam sa ne trezim si sa ne folosim discernamantul, actionand in consecinta; adica sa incetam odata sa mai hranim nebunia asta...se pare ca marea majoritate prefera confortul conferit prin vanzarea si coruperea sufletului, in locul luptei cele drepte.
Probabil asteptam momentul cand va fi prea tarziu, ca sa avem pe "ce" sau pe "cine" sa dam vina....program tipic de autodistrugere.
Insa de acesta data, ma indoiesc ca se va mai scapa prin folosirea sintagmei "nu am stiut";)
Autentifică-te sau înregistrează-te pentru a trimite comentarii.
Desi asistam "neputiinciosi" la o vrie draceasca, la o traumatizare salbatica, generalizata, a umanitatii, comportament specific "evului intunecat", ceva ce ar fi fost inimaginabil candva, fenomenul de disociere psihica a devenit norma, fiind prezent peste tot; refuzam sa ne trezim si sa ne folosim discernamantul, actionand in consecinta; adica sa incetam odata sa mai hranim nebunia asta...se pare ca marea majoritate prefera confortul conferit prin vanzarea si coruperea sufletului, in locul luptei cele drepte.
Probabil asteptam momentul cand va fi prea tarziu, ca sa avem pe "ce" sau pe "cine" sa dam vina....program tipic de autodistrugere.
Insa de acesta data, ma indoiesc ca se va mai scapa prin folosirea sintagmei "nu am stiut";)