Dan Diaconu: Concertul de la Viena - o dezamăgire cumplită. Plus: Câteva răspunsuri pentru proști
Vă rog să mă înțelegeți. Nu-l critic pe Yannick Nézet-Séguin pentru că ar fi homosexual declarat (foto mai jos), pentru modul circăresc în care s-a îmbrăcat sau pentru penibilul „joc scenic” ci, pur și simplu, pentru că este un cretin.

